Wizyta studyjna absolwentów WEASA w Polsce

W 2021 roku mieliśmy okazję przyczynić się do wizyty studyjnej do Polski absolwentów Warszawskiej Letniej Szkoły Euro-Atlantyckiej WEASA – wspólnej inicjatywy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Kolegium Europejskie w Natolinie oraz German Marshall Fund of the United States. Uczestnicy wizyty odwiedzili Katowice i Kraków.

Warszawska Letnia Akademia Euro-Atlantycka jest platformą wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy oraz budowania sieci kontaktów dla ekspertów i specjalistów z Państw Partnerstwa Wschodniego, Bałkanów Zachodnich i Polski.

Study Tours to Poland był współrealizatorem ośmiu edycji WEASA w latach 2013-2020. Od 2021 r. głównym realizatorem WEASA jest Kolegium Europejskie w Natolinie.

Zakres tematyczny Akademii obejmuje transformację systemową, integrację europejską i relacje transatlantyckie, a od 2017 roku tematem wiodącym WEASA są wyzwania cyfrowe, zwłaszcza bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

Zdjęcie: https://www.linkedin.com/in/weasa-natolin/
Zdjęcie: https://www.linkedin.com/in/weasa-natolin/
Zdjęcie: https://www.linkedin.com/in/weasa-natolin/

Letnia Akademia STP

Po raz pierwszy w historii Programu Study Tours to Poland odbyła się Letnia Akademia STP – wspólna inicjatywa Fundacji Liderzy […]

Czytaj dalej…

Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW