Webinaria absolwentów STP

Podczas wrześniowego spotkania w Warszawie, na konferencji POLSKIE INSPIRACJE zorganizowanej dla absolwentów Programu „STP dla studentów” z okazji 15-lecia Programu, uczestnicy wzięli udział w warsztatach „Absolwenci absolwentom”.

W ramach tych warsztatów absolwenci STP mieli okazję podzielić się ciekawymi doświadczeniami i ważnymi aspektami swojej działalności w dorosłym życiu – opowiedzieć o aktywności obywatelskiej, o życiu zawodowym, o tym co im daje impuls do działania.

Zaprezentowana forma oraz tematyka warsztatów okazały się być bardzo interesujące. Niestety nie wszyscy absolwenci mogli wziąć w nich udział.

W czasie wymuszonej samoizolacji we wszystkich krajach objętych Programem STP dla studentów, uaktywniły się kontakty pomiędzy absolwentami. Wyszli oni także z inicjatywą, aby powtórzyć wrześniowe warsztaty w formacie webinarów, poszerzając je o nowe tematy.

Pomysł ten spotkał się z wielkim entuzjazmem wszystkich prowadzących. Na zaproszenie do udziału w projekcie odpowiedziało wielu chętnych absolwentów.

Tematyka webinarów jest bardzo różnorodna: od „Jak zakochać się w niedźwiedziach?” – o działalności przytułku dla tych zwierząt, do tematu Czarnobylskiej Stacji Atomowej, jej przeszłości i przyszłości oraz roli w życiu naszego absolwenta i jego rodziny.

Webinaria odbywają się w języku rosyjskim.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych absolwentów i sympatyków STP!

Szukajcie szczegółów na facebook’u i Instagramie!

#stpweb_class #stpinspiration #stppeople #studytourstopoland

Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW