Szkolenia z arbitrażu i mediacji – SURKAM projekt

Na początku lutego mieliśmy niezwykłą okazję gościć grupę prawników z Ministerstwa Obrony i Ministerstwa Sprawiedliwości Ukrainy, którzy przyjechali do Warszawy na szkolenie z arbitrażu i mediacji. Razem z przedstawicielami ministerstw szkolili się także absolwenci Lane Kirkland Scholarship Program z Ukrainy, zajmujący się tematyka prawniczą.

Skierowany do ukraińskich prawników pilotażowy projekt pod nazwą SUKRAM został uruchomiony i zrealizowany we współpracy programu STUDY TOURS TO POLAND z Konfederacja Lewiatan, Centrum Mediacji Lewiatan oraz Sądem Arbitrażowym przy Konfederacji Lewiatan.

W ceremonii otwarcia projektu udział wzięli m.in. ambasador Ukrainy w Polsce, Vasyl Zvarych; radca handlowy Ambasady USA w Warszawie, James Lindley; wiceminister z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Andrzej Szeptycki; podsekretarz stanu z Ministerstwa Sprawiedliwości, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz; dyrektorka programowa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Agnieszka Mazur; prezydent Konfederacji Lewiatan, Maciej Witucki, Prezes Sądu Arbitrażowego Lewiatan, Marcin Asłanowicz; doradca zarządu Konfederacji Lewiatan, Andrzej Rudka oraz prezes Centrum Mediacji Lewiatan, Roman Rewald.

Symboliczne zakończenie projektu odbyło się w restauracji Krym w Warszawie.

Szkolenia z mediacji i arbitrażu były prowadzone na zasadach wolontariatu, przez prawników z dużych polskich kancelarii prawniczych. Dziękujemy prelegentom i organizatorom za niesamowity tydzień pełen praktycznych wykładów i możliwości networkingu: Mariana Antonovych, Piotr Olkowski, Małgorzata Miszkin-Wojciechowska, Olena Stepanenko, Małgorzata Roszkowska, Paweł Bartosiewicz, Paweł Bukiel, Szymon Sakowski, Maciej Orkusz, Ewelina Wętrys, dr Oleksandra Vytiaganets, Kamil Kozłowski, Anna Kopania, Patryk Polek i Natalia Mikołajczyk.

Wielkie brawa, współpraca z wami była ogromną przyjemnością.

Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW