Specjalna edycja STP 2020 – zakończenie roku

Zakończyliśmy pierwszy etap tegorocznej Specjalnej edycji STP 2020. Do tej pory odbyło się 6 spotkań online, podczas których wspólnie obejrzeliśmy 4 filmy przygotowane przez organizacje ralizujace wizyty studyjne w całej Polsce. Poniżej zamieszczamy właśnie te filmy, które zostały już zaprezentowane (Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Level Up Łódź z Łodzi, Fundacja Promocji Nauki i Kreatywności z Nowego Sącza oraz Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej z Gdańska). Przed nami jeszcze 4 spotkania i 6 filmów do wyświetlenia w styczniu i lutym 2021.

W ramach jednego ze spotkań online dla uczestników Specjalnej edycji STP 2020 odbył się quiz „Poznaj Polskę„. W każdym spotkaniu bierze udział ok. 55 studentów oraz koordynatorzy i organizatorzy wizyt.

Organizatorzy, którzy realizują wizyty studyjne dla Studentów, przeszkolili się z zakresu samodzielnej i zespołowej produkcji filmów o tematyce „Moja organizacja – moje miasto” . W październiku i listopadzie brali oni udział w 2- etapowych warsztatach oraz dodatkowo uczestniczyli w pracach w grupach.

Filmy te powstały, by przybliżyć uczestnikom przyszłych wizyt charakter i działalność organizacji a wraz z tym ludzi, którzy te organizacje tworzą i są zaangażowani w Program STP dla Studentów.

Choć kończy się rok , mamy zaplanowane już następne spotkania i będziemy kontynuować w następnych miesiącach tą wyjątkową edycję Programu STP dla Studentów.

Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW