Ruszył konkurs dla organizatorów wizyt studyjnych w 2020 roku

Fundacja Liderzy Przemian i Fundacja BORUSSIA (organizacje administrujące Programem Study Tours to Poland dla studentów) zapraszają polskie organizacje pozarządowe do współpracy przy realizacji wizyt studyjnych w Polsce. Uczestnikami wizyt odbywających się w ramach Programu Study Tours to Poland będą studenci z Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy.

Celem Programu STP jest wzmocnienie potencjału studentów na rzecz ich zaangażowania w życie społeczności lokalnych, funkcjonowanie instytucji demokratycznych ich krajów i rozwój kompetencji społecznych poprzez prezentację doświadczeń Polski. Program Study Tours to Poland dla studentów finansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Organizacje zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do aplikowania online za pośrednictwem strony internetowej. Regulamin konkursu i Formularz aplikacyjny dostępne są pod adresem: https://www.studytours.pl/organizatorzy/. Ocenie będą podlegały wyłącznie kompletne zgłoszenia złożone w systemie online w do 27 stycznia 2020 r. do godz. 23.59.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu dla organizatorów wizyt studyjnych dla studentów. 

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela:

  • w dniach 27 grudnia 2019 r. – 10 stycznia 2020 r. w godz. 10:00-16:00 od poniedziałku do piątku – Ewa Romanowska, koordynatorka programu STP dla studentów, e-mail: ewa.romanowska@borussia.pl, tel. 510 535 916
  • w dniach 13-27 stycznia 2020 r. w godz. 10:00-16:00 od poniedziałku do piątku – Lena Prusinowska, koordynatorka programu STP, e-mail: lena.prusinowska@studytours.pl, tel. 691 848 081
Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW