Rozpoczęliśmy rekrutację na wiosenne wizyty studentów!

Zapraszamy studentów z Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy do udziału w Programie Study Tours to Poland. Rekrutacja on–line trwa do 6 stycznia 2020 r (do 23:59 czasu polskiego).

Informację o wynikach konkursu każdy kandydat dotrzyma indywidualnie do 15 lutego 2020 r.

Program zapewnia zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wsparcie wizowe oraz częściowy zwrot kosztów podróży. Wizyty odbędą się w kwietniu i maju w międzynarodowych kilkunastoosobowych grupach i będą trwały 10-12 dni. Znajomość  języka polskiego nie jest wymagana– spotkania będą tłumaczone!

Celem Programu Study Tours to Poland (STP) dla studentów jest pokazanie różnych aspektów życia w Polsce, przedstawienie mechanizmów przemian systemowych i modernizacji, a także doświadczenia obecności w Unii Europejskiej. Wizyty to także okazja do spotkań z polskimi studentami, poznania organizacji pozarządowych i ciekawych form aktywności obywatelskich. Dotychczas studenci gościli między innymi w: Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Świętochłowicach, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Szczegóły konkursu w językach kandydatów: http://stp.studytours.pl/pl

Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW