Rekrutacja na wiosenne wizyty studentów trwa!

Zapraszamy studentów z Białorusi, Mołdawii, Rosji (obwód kaliningradzki, nowogrodzki, woroneski, leningradzki i Sankt-Petersburg, moskiewski i Moskwa) i Ukrainy do udziału w Programie Study Tours to Poland. Rekrutacja on–line trwa do 11 lutego 2022 r (do 23:59 czasu polskiego).

Program zapewnia zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wsparcie wizowe oraz częściowy zwrot kosztów podróży. Wizyty odbędą się w kwietniu i maju w międzynarodowych kilkunastoosobowych grupach i będą trwały 10-12 dni. Znajomość  języka polskiego nie jest wymagana– spotkania będą tłumaczone!

Celem Programu Study Tours to Poland (STP) dla studentów jest pokazanie różnych aspektów życia w Polsce, przedstawienie mechanizmów przemian systemowych i modernizacji, a także doświadczenia obecności w Unii Europejskiej. Wizyty to także okazja do spotkań z polskimi studentami, poznania organizacji pozarządowych i ciekawych form aktywności obywatelskich. Dotychczas studenci gościli między innymi w: Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Świętochłowicach, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Szczegóły konkursu w językach kandydatów dostepne na stronie: http://stp.studytours.pl/pl

Copyright © Study Tours To Poland
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web | Strony WWW